Ons team

Een team vastgoedspecialisten met een hart voor Knokke-Heist. Maar ook een inspirerende groep mensen die hun passie voor vastgoed en Knokke-Heist graag delen met (potentiële) klanten. 

Tony de Dobbelaere

Tony de Dobbelaere

tony@agimobel.be
  • Verkoop
  • Syndic
  • Verzekeringen
Cathy Puype

Cathy Puype

cathy@agimobel.be
  • Verkoop
  • Verhuur
Rian De Clercq

Rian De Clercq

rian@agimobel.be
Sabine Vermeille

Sabine Vermeille

sabine@agimobel.be
  • Syndic
Didier Peeters

Didier Peeters

didier@agimobel.be
  • Syndic
Dieter Van de Maele

Dieter Van de Maele

dieter@agimobel.be
  • Syndic
  • Verkoop
  • Verhuur

Deze website maakt gebruik van cookies die voor een optimale gebruikerservaring zorgen. Door gebruik te maken van deze website verklaart u dat u hiermee akkoord gaat.